anlamlı aşk sözleri

anlamlı aşk sözleri anlamlı sözler aşk sözler aşkla ilgili sözler aşk sözleri uzun güzel aşk sözleri etkileyici aşk sözleri kısa duygusal sevgi sözleri en güzel aşk sözleri kısa ve öz sevgiliye aşk sözleri harika aşk sözleri

Aşk Sözleri Anlamlı

Ban asla söz verdiği halde vaktinden önce açan bir hercai olmadım.

Öleceğimi bile bile karın yağışını bekleyen kardelen olmayı tercih ettim hep.

Aşk inanmayı gerektirir, ihaneti değil. İnan bana sevgilim seni bir ömür bekleyebilirim ve her gün yeniden âşık olup yüreğimde büyütebilirim.

Ben Güneş’i görmek uğruna vakitsiz açan bir kardelenim. Hercaim olma Güneş’im ol sevgilim.

Zamana yenilmiş sevdalar vardır. Yakını ırak edip tükenen sevdalar. Sevgilim biz ırağı yakın, azı çok, sevgiyi aşk edelim. Zamana yenilen değil her zaman zamanla büyüyen olalım sevgilim.

anlamlı aşk sözleri

anlamlı aşk sözleri

Yağmur yağdığında aklıma hep sen gelirsin. Çünkü sen benim yağmur bakışlı sevdiğimsin.

Dünya’da her şeye bir bedel biçilmiş. Ama aşka bedel biçmeye hiçbir şey yetmemiş. Ama sen benim bedel biçilemeyen aşkım ve ömrüme bağışlanmış en güzel hediyemsin.

Sevmeyi bilmeyene yürek emanet edilmez. Yürek inşa etmek güvenden geçer. Sen benim gönlümde ki mabedimsin. Avuç içine sığdırdığım duamsın. Güven köprülerimi yıkma sevdiğim.

Aşk yanmaktır. Her cefaya boyun bükmek, batan dikene dayanmaktır.

Aşk değiştirmek değil olduğu gibi kabul etmektir.

Aşk ben benden vazgeçtim sen olmaya geldim demektir.

Aşk sükûnet hırkasına bürünmektir. Şimdi soruyorum fani dünyanın bedevi yolcusu aşk ile yanmaya var mısın?

Nefesim! Her gece şarkı söylediğim yıldızım, her gün gülücükler dağıttığım güneşim. Yalnızlığıma ortak edip gönlümde büyüttüğüm. Dağlar kadar güvenip can bildiğim. İyi ki seni tanımışım.

Zaman içinde beni yenilmez kılan kahramanımsın sen.

Anlamlı Aşk Mesajları

 

Seni tanıdığımdan beri ne gündüz bilirim ne gece. Seni sevdiğimden beri ne yıldız tanırım ne Güneş. Seni yar bildiğimden beri ne zaman umurumda ne de mekân. Sen harabeye döndürdün ömrümü. Bir gülümse kural gönlüm can bulsun yeşile doysun.

Çocukluğumda aşkı bilmezdim. Dedemin yar dediğin can gibidir incitirsen sen de incinirsin dediğinde anlam veremezdim. Ne zaman ki senin bakışlarına takılıp aşkla tanıştım. İncitmekten korkar oldum dedemin haklı olduğunu öğrendim.

Komar çiçeğim. Gül dikensiz olmayacağı gibi can da nefessiz olmaz. Sen benim canıma ortak olan nefesimsin. Baharda huzur veren bir kelebeğin kanat çırpışı gibi hayatıma huzur ver ve beni asla yalnız bırakma.

Menekşelerin kokusunu yayması kadar imkansızdır seni unutmak. Seni unutmak için canın bedenden göçmesi gerekir ömrümü ömrüne hediye ettiğim adam.

Öyle çok sev ki beni her gün kendimi prenses gibi hissedeyim. Öyle çok sev ki beni seni senden başkasına ihtiyaç duyamayayım. Öyle çok sev ki beni arkama dönüp keşke demeyeyim.

 

 

En Anlamlı Aşk Sözleri

 

Seni çok özledim demek için birkaç harfe ve bir sese ihtiyacım var. Ama sana sevgimi anlatacak kelimeler yok lügatta.

Senin bakışlarını resmedecek bir ressam, sözlerini kaleme dökecek bir şair yok.

Sen benim dilimde aşk olanım, gözümü mam edenimsin. Hayat pınarım, eline uzanarak gönül mabedime temel attığımsın.

Sen benim kifayetsiz kalan harflerden yazdığım şiirimsin.

Gülümsemek için senin bir tatlı sözün yetiyor. Fırtınalara karşı dik durmak için senin verdiğin güven yetiyor. Gece yıldırımlardan korkan yüreğimin huzura ermesi için gölgen yetiyor. Sana her gün yeniden aşık olmak için bakışın yetiyor. Beni tamamlayan öbür yarım iyikimsin.

Hade uyu benim melek bakışlım. Sen uyurken yıldızlar sönecek ve yeniden Güneş’in gökyüzünde parlaması için zifiri karanlık kısa süreliğine Dünyaya hâkim olacak. Ve sen uyuyor olacaksın. İste o an ben dualarımla seni karanlıktan koruyacağım. Ve sen ben nefes aldıkça her gözünü kapattığında dualarımla korunacaksın.

Sevgiliye Güzel Sözler için sevgiliye güzel mesajlar uzun sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Resimli Anlamlı Aşk Sözleri

 

anlamlı aşk sözleri

resimli anlamlı aşk sözleri

Anlamlı Aşk Sözleri Videosu

 

videolu aşk sözleri


aşk sözleri videosu

anlamlı aşk sözleri anlamlı aşk mesajları

aşk sözleri indir
en güzel aşk mesajları