ağır aşk sözleri

ağır aşk sözleri

ağır aşk sözleri

ağır aşk sözleri

Ağır Sözler Kısa Anlamlı

sevgiliye ağır sözler ağır aşk mesajları yazılı ağır sözler etkileyici aşk sözleri anlamlı aşk sözleri sevgiliye güzel sözler

Herkes sana benziyor, ama kimse sen gibi olamaz sevgili, bahçe kapısından baktığımda bir çiçek görüyorum o da sana benziyor yani her şey herkes sen olmuş sevgili, bestelerim sana, kapılarım sana çıkıyor…

Giden gitti, gelene şair oldum ama oda gidecek nasılsa oysa sen sevgili hep kal istedim yüreğimin baş köşesinde…

Ne güzel yağardı kar beton duvarların yalnızlığına, sen yağdın bir kar tanesi gibi yüreğimin en koytusuna..

Kimse keman çalmayı bilmez ama her köşede bir keman sesi oysa her ses sen değimliydin sevdiğim..

Gri, sisli bir kış gecesinde sevdim seni buz gibi yalnızlığıma inat aldım seni yüreğime…

Dicle’nin derin sularında sevdim seni derin gözlerinde boğulmak için, asi’nin sularına inat sevdim seni, dağlarda açan çiçekler gibi sade ve güzel sevdim seni..

Aç oturduğum sofralarda en tatsız yemekler gibi sevginle doyurdum seni, yüreğimde biten yabani otlar gibi yaşattım seni güzel güllere inat.

 

Yeni Ağır Sözler

Bu gece saçlarına tarak dokundurma, geleceksen olduğun gibi gel süslü yazılar gibi değil acemi bir şairin samimi şiirleri gibi gel sevgili.

Ellerim buz tutar sana dokununca yüreğim ısınır senin gözlerinde, gitme sevdiğim çözülmesin ellerimin buzu, yüreğim soğumasın…

Her yağmur sonrası bir gül açar tabiatta, her göz yaşı sonrası bir aşk doğar yüreklerde, bir fırtına sonrası geldin bana güneşin en parlak olduğu anda geldin rüya ile gerçeğimin arasına.

Şaka sandım sevgili bu kalp ağrısını, şahane bir aşk yürümüş beynime gittiğinde anladım en acı gerçeğin şaka olmadığını.

Bahçıvanlar büyütür en taze gülleri, temiz yürekler büyütür en güzel aşkları, oysa ne kadarda çoğalmış yapma çiçek satan tüccarlar, tıpkı sahte aşkları yeşerten kara kalpler gibi, sevgili kalbimde büyüttüğüm bir tüccarın sahte çiçeği değil güllerine bakan bir bahçıvanın mutlu çiçekleri gibi aşkım.

Zamanın kehaneti sahte aşklar sevdiğim, sana zamansız geldim, sahtesiz, dolambaçsız, doğru yoldan..

 

Sevgiliye Güzel Resimli Sözler

 

ağır aşk sözleri

ağır aşk sözler

platonik aşk sözleri
sevgiliye güzel sözleri uzun resimli